Проведено лекцію для учнів 1-5 класів ЗОШ І-ІІ ступенів с.Медівка на тему: «Права та обов’язки дітей»

         Усі ми прагнемо, щоб наші діти росли здоровими, щасливими та радісними, і колись у майбутньому стали окрасою родини та рідного краю. А для цього турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов'язків. В залежності від віку дитини, законодавством передбачено різний обсяг та механізми реалізації її прав. Повноцінний та дієвий захист прав дитини є обов’язком держави.
         Саме тому, 14 грудня 2018 року начальником Оратівського бюро правової допомоги  Тетяною Колісник було проведено лекцію для учнів 1-5 класів  ЗОШ І-ІІ ступенів с.Медівка на тему: «Права та обов’язки дітей».
        Дітей було ознайомлено зі змістом основних статей Загальної Декларації прав людини, Конвенцією ООН про права дитини та Конституцією України. Продемонстровано ілюстровані картинки із правами та обов’язками дітей. Також проведено «Казкову правову вікторину», в якій описувалися негативні ситуації, у які потрапили казкові герої. А учні в свою чергу визначали, які права, визначені Конвенцією про права  дитини, були порушені стосовно казкових героїв, а також правова гра «Таємничий капелюх», в якій за допомогою жестів дітям потрібно показати, який вид права «зачарований».
           По завершенню лекції педагогам та учням було надано методичні матеріали на тему «Знай свої права, дитино!!!» та  «Ми маємо знати свої права!».
Повернутись