Проведено лекцію для учнів Новоживотівської ЗОШ І-ІІІ ст. на тему "Я МАЮ ПРАВО"

   Кожна дитина, немов маленьке деревце, і держава піклується про своїх дітей, щоб росли вони розумними громадянами, гідними імені Людина, здатними цінувати життя, інших людей, природу і свою планету, частиною якої є і вони. 
      Для того, щоб діти вміли збудувати щасливе майбутнє, вони повинні знати змалечку, що всі народи і всі люди рівні між собою та мають однакові права.
     Дитину жодним чином не можна прирівнювати до дорослої людини, у тому числі й у правових аспектах. Дитина має бути забезпечена особливими правами, особливим захистом, які мають часовий вимір і спеціальне призначення. Дитина, як і кожна людська істота, від народження має права. Саме тому, щоб діти більше були обізнані в своїх правах, 14 грудня 2018 року головним спеціалістом відділу «Оратівське бюро правової допомоги» Світланою Круцюк було проведено лекцію для учнів 4-6 класів Новоживотівської  ЗОШ І-ІІІ ст. на тему «Я МАЮ ПРАВО». 
    Для кращого сприйняття дітям було підготовлено презентацію та відеоролик на тему «Права та обов`язки дітей». Також учням було роздано буклети,  розроблені Козятинським МЦ НБВПД на теми : «Знай свої права, дитино!!!» та  «Ми маємо знати свої права!». 
Повернутись