Проведено огляд приміщень, які будуть визначені для лікування хворих на коронавірусну інфекцію COVID-19

  В Україні оголошено карантин. Причиною стала  поширення коронавірусної інфекції.
 Наразі жодного підтвердженого випадку в районі та селищі не зареєстровано. Медпрацівники напоготові. 
  Сьогодні голова райдержадміністрації Олег Чугункін спільно з заступником голови райдержадміністрації Людмилою Волощук здійснили робочу поїздку до КНП «Оратівська центральна районна лікарня» та КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» де зустрілись з головними лікарями Миколою Садиком та Олегом Галушкою. 
  У ході візиту вони поспілкувалися із працівниками закладу, відповіли на запитання, надали офіційну інформацію і оглянули приміщення закладу КНП «Оратівська центральна районна лікарня»,  які можна буте  використати   для лікування хворих на коронавірус.
   Головний лікар КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги»  Олег Галушка повідомив, що створені мобільні медичні бригади з проведення заборів біологічних матеріалів з підозрою на короновірусну інфекцію.
   Також, відвідали комунальну установу «Оратівська районна соціальна аптека», де завідуюча закладом  Віта Фальштинська ознайомила з переліком в аптеці всіх необхідних медичних препаратів, антисептиків для протидії коронавірусу. Маски в продажу надійдуть завтра 01 квітня.
   Разом з тим життя не стоїть на місці. Голова райдержадміністрації Олег Чугункін спільно з заступником голови райдержадміністрації Людмилою Волощук відвідали початкову школу Оратівської ЗОШ І-ІІІ ст. Оратівської ОТГ де тривають оздоблювальні внутрішні роботи закладу. 
Повернутись