Проведено районний захід до Міжнародного дня сім’ї «Сім’я і родина, а ще Україна, чи є ще святіше за це?»

  Для кожної людини немає нікого і нічого святішого, ніж мама та сім’я. І так склалося,  що  у  травні  один  за  одним  відзначаються  два  свята  –  це  День  матері та  Міжнародний день сім’ї. Сім’я, родина, рід… До цих головних надбань людського суспільства ми, українці, завжди ставилися з особливою святістю та повагою. Адже саме в родині ми черпаємо духовні сили, наснагу та оптимізм, у родині відчуваємо, що таке справжнє щастя, любов, душевний затишок і добро. А берегинею усього цього є мудра Жінка-мати.
  15 травня в районному Будинку культури  проведено захід за сприяння управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації  «Сім’я і родина, а ще Україна, чи є ще святіше за це?».
  З вітальними промовами, найщирішими побажаннями міцного здоров’я, родинного затишку, благополуччя до присутніх звернулися заступник голови районної державної адміністрації Людмила Волощук та Оратівський селищний голова Ігор Барський.
   З нагоди свята подяками голови районної державної адміністрації та районної Ради були нагороджені 27 родин.
   Окрім подяк родинам вручили квіти та подарунки.
  Святкового настрою додав концерт за участю талановитих виконавців районного Будинку культури, танцювального колективу  Будинку культури  «Веселкова мрія», а вдячні глядачі  щирими оплесками  дякували організаторам свята, ведучим свята Тетяні Ліванській та Петру Сидоренку.
 
Повернутись