Проведено семінар-нараду з селищним та сільськими головами району, секретарями органів місцевого самоврядування

  вм04 серпня  в залі засідань районної Ради відбулася семінар-нарада з селищним, сільськими головами, секретарями сільських рад під головуванням заступника голови райдержадміністрації Людмили Волощук  та керівника апарату райдержадміністрації Інни Лясковської.
 Про організацію призову громадян на строкову військову службу інформував присутніх Адісевич Валерій Сергійович,  військовий комісар Оратівського районного військового комісаріату.
 Про деякі питання виплати державних соціальних допомог у зв’язку із змінами чинного законодавства відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 632 «Деякі питання виплати державної соціальної допомоги» поінформувала Куліда Жанна Олександрівна, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.
 Про стан науково-технічного опрацювання в органах місцевого самоврядування документів та їх передавання на державне зберігання до архівного відділу райдержадміністрації інформувала  Ходзіцька Світлана Володимирівна, начальник архівного відділу  райдержадміністрації.
 
 
Повернутись