Проведено семінар-нараду з селищним та сільськими головами району, секретарями сільських рад

  Сьогодні, 07 червня, під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Василя Поліщука, за участю керівника апарату райдержадміністрації Інни Лясковської, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, представників районних ЗМІ проведено семінар-нараду з селищним та сільськими головами району, секретарями сільських рад. 
   На нараді обговорили ряд важливих для району питань. Зокрема начальник Оратівської ДПІ Немирівського управління ГУДФС  у Вінницькій області Любов Дмитрик  роз’яснила головам місцевих рад питання нарахування та сплати місцевих податків і зборів. Віна також звернула увагу на зміни, що відбудуться в податковому законодавстві, порядок прийняття рішень місцевих рад про визначення ставок податків та зборів, порядку нарахування податку на нерухоме майно. Особливу увагу під час наради було звернуто на питання щодо співпраці правоохоронних органів з органами місцевого самоврядування та виконавчої влади. З цього питання виступив Олександр Балинський – капітан поліції, начальник сектору превенції Оратівського районного відділення Гайсинського відділу поліції ГУНП у Вінницькій області.
   Про співпрацю Оратівської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості з органами місцевого самоврядування щодо проведення громадських робіт  проінформував Володимир  Прокопчук, директор Оратівської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості.  Щодо виділення земельних ділянок учасникам АТО/ООС ознайомив присутніх Віталій  Тукач, спеціаліст юридичного відділу апарату райдержадміністрації.  Жанна Куліда, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації поінформувала про зміни в законодавстві з питань соціального захисту населення. Про ведення діловодства в архівних підрозділах сільських рад району. Завдання та функції експертних комісій установ, основні вимоги до практичного проведення оцінки цінності документів інформувала Світлана  Ходзіцька, начальник архівного відділу  райдержадміністрації.
 
 
Повернутись