Проведено жовтневу кролегію

      30 жовтня 2014 року  в залі засідань районної Ради відбулося засідання колегії  районної державної адміністрації, на яку було запрошено керівників  управлінь і відділів райдержадміністрації,  районних установ та організацій, селищного,  сільських голів, районні ЗМІ.       

     На порядок денний колегії райдержадміністрації було винесено питання про  підсумки економічного і соціального розвитку району за 9 місяців 2014 року; про хід здійснення розрахунків за земельні та майнові паї сільськогосподарськими формуваннями району; про виконання  в районі законодавства України з питань соціального захисту; про стан готовності філії «Оратівський райавтодор» ДП Вінницький облавтодор ВАТ ДАК «Автомобільні дороги України» до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 року.

      Янковий Микола Григорович, начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації, поінформував про підсумки економічного і соціального розвитку району за 9 місяців 2014 року. Також під час обговорення даного питання  виступили Марчук Микола Васильович, начальник фінансового управління райдержадміністрації; Босенко Іван Петрович, в.о. начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації;  Данильчук Віталій Петрович, начальник Оратівського відділення Іллінецької ОДПІ, поінформувавши з даного питання кожен в підпорядкованій йому галузі.

      Босенко Іван Петрович, в.о. начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, проінформував про хід здійснення розрахунків за земельні та майнові паї сільськогосподарськими формуваннями району.

  Куліда Жанна Олександрівна, начальник управління праці та соціального захисту райдержадміністрації, проінформувала про виконання в районі законодавства України з питань соціального захисту. Також під час обговорення даного питання  виступили Мовчан Світлана Василівна, начальник управління Пенсійного фонду в Оратівському районі; Токарчук Світлана Павлівна,  директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; Прокопчук Володимир Іванович, директор районного центру зайнятості, поінформувавши про виконання соціальних гарантій  відповідно до чинного законодавства кожен в підпорядкованій йому структурі.

      Куліда Володимир Петрович, начальник філії «Оратівський райавтодор» ДП Вінницький облавтодор ВАТ ДАК «Автомобільні дороги України», проінформував про стан готовності філії «Оратівський райавтодор» ДП Вінницький облавтодор ВАТ ДАК «Автомобільні дороги України» до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 року.         

         За підсумками колегії районної державної адміністрації прийнято 4 рішення колегії та підготовлено 1 проект розпорядження голови райдержадміністрації і 1 проект доручення голови райдержадміністрації.

 

 

 

Повернутись