Районний фестиваль дитячої творчості

 Щороку  до  Міжнародного дня захисту дітей на центральній площі смт Оратів  проходить  районний фестиваль «Хай сонцю і квітам всміхаються діти».  
     Цьогоріч свято розпочалось урочистою ходою школярів та дошкільнят «У вишиванці діти України» під Державним Прапором України від початкової школи І ст. на центральну площу селища. .                 
   З нагоди свята дітей та гостей вітали   голова райдержадміністрації Олег Чугункін, голова районної Ради Галина Лошак та Оратівський селищний голова Ігор Барський. Вони побажали дітям Оратівщини здоров’я, веселих канікул і пообіцяли створити для них достойні умови для повноцінного розвитку та відпочинку. Було нагороджено школярів Подяками райдержадміністрації та районної Ради за активну життєву позицію та високі досягнення у культурно-мистецькому, спортивному житті району.    Для  дітей організатори підготували концертну програму, яка була настільки цікавою, що малі й дорослі співали й танцювали разом з виступаючими.
   З метою розвитку дитячої творчості було проведено  різновиди майстер-класів (гра на музичних інструментах, витинанка, флористика), правова вікторина, острів загадок, літературний «базар», виставка дитячої творчості «Мрії про Україну», виставка музичних інструментів, конкурс малюнків на асфальті, спортивні змагання.   
     За сприяння районної влади, сільгосптоваровиробників, а саме, Шевчука О.П. (ТОВ «Агробуд» смт Оратів), Волкотруба С.М. (ППСП«Агрошляхбуд» смт Оратів), Виходзя П.В. (СФГ «Ескіт» с.Рожична) дітям було роздано безкоштовно солодощі, працювали  атракціони – батути, гірки, електромобілі.    
   Неповторні враження,   гарний настрій кожного учасника доповнили пануючу піднесену атмосферу свята, а також спецавтотранспорт, яких представили відділ національної поліції, пожежна частина, екстрена допомога та сільгосп машини доставлені ТОВ «Агробуд» смт Оратів.  Діти цікаво, пізнавально, весело та активно провели час.
 
 
Повернутись