Реалізація запланованого вже зараз – запорука кращого життя села у майбутньому

 

  Підвишення соціально-економічного рівня життя населення сіл Оратівщини - завдання, яке ставить за мету керівництво району. 24 січня з метою кращого ознайомлення життя сільських громад голова райдержадміністрації  Галина Кириленко, заступник голови райдержадміністрації, начальник відділу освіти райдержадміністрації, головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги здійснили  робочий візит до одних із найбільших за кількістю населення територіальних громад району - Якимівки та Новоживотова.

Під час робочих виїзних нарад голова райдержадміністрації разом із сільськими головами та керівниками бюджетних установ Якимівки та Новоживотова обговорювали питання ремонтів приміщень закладів соціальної сфери, інфраструктури та благоустрою населених пунктів, якізаплановано здійснити у 2014 році.

 На нараді у с.Якимівка піднімалося також проблемне питання щодо підвозу дітей із цього села до Бугаївського дошкільного закладу, яке голова райдержадміністрації спільно із начальником відділу освіти райдержадміністрації та сільським головою планують вирішити якнайшвидше.

 Територіальні громади сіл Новоживотів та Якимівка запланували здійснити значний ремонт місцевих доріг та провести об’ємні роботи по забезпеченню освітлення та благоустрою вулиць. Зокрема, у Якимівці - ремонтні роботи по вул.Б.Хмельницького, де відсутнє тверде покриття, та встановлення 45 світлоточок по центральній вулиці села; у Новоживотові цього року також заплановано частковий ремонт дорожнього покриття двох вулиць та їх освітлення.

 Отже, за словами голови райдержадміністрації Галини Кириленко, яка звернулася до громадського активу відвіданих населених пунктів, роботи на цей рік заплановано багато, тому, не покладаючи сил і не гаючи часу, потрібно реалізовувати ці плани у життя заради поліпшення добробуту  населення.

Повернутись