Робоча поїздка голови РДА Олега Чугункіна в Якимівську територіальну громаду

  Голова Оратівської РДА Олег Чугункін спільно з начальником відділу економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації Сергієм Несварливим з робочим візитом відвідали територіальну громаду села Якимівка,  
  В ході поїздки голова РДА Олег Чугункін  зустрівся з директором  ТОВ «Роська», Гулеватим О.А. який розповів, що підприємство займається виробництвом натурального продуктового оцту, на основі натуральної сировини стружки букового дерева. 
Олександр Анатолійович ознайомив керівництво району з існуючими проблемними питаннями підприємства та перспективними планами розвитку, здійснення яких призведе до збільшення обсягів виробництва, а це 700 тонн річної  готової продукції, впровадження нових соціальних проектів, 30 нових робочих місць, залучення молодих спеціалістів та підвищення рівня добробуту громади.
 В ході спілкування Олег Павлович наголосив, що із введенням заводу в експлуатацію значно зростуть економічні показники  районну, соціальні гарантії, дохід в бюджет усіх рівнів, створяться додаткові робочі місця.
  Вирішення задачі наближення якісної медичної допомоги жителям села на сьогодні є вкрай актуальною. Одним із головних завдань є створення належних умов для роботи медичного персоналу фельдшерсько-акушерського пункту, а для мешканців отримати невідкладну медичну допомогу, або ж  консультацію.
   По даному питанню  Олег Павлович  зустрівся із сільським головою Василем Кухарем та місцевими підприємцями щодо відновлення роботи ФАПу в населеному пункті.
   “Ми  і надалі працюватимемо у напрямку розвитку медицини на селі. Дорослі, діти чи старші люди повинні мати гідне медичне забезпечення незалежно від того, де вони проживають – в місті, селищі чи селі”, – зауважив Олег Павлович,  адже ФАП — це перше місце, де людині надають допомогу, бо добратися до районної лікарні або закладу вищого рівня не завжди є час і кошти...”.  Приміщення ФАПу повинно відповідати усім  сучасним вимогам, що надасть можливість значно покращити, як надання допомоги, так і проведення профілактичних заходів мешканцям. Необхідно провести  реконструкцію системи опалення, встановити металопластикові вікна та  двері. На базі ФАПу  облаштувати оглядову кімнату, маніпуляційний   та гінекологічний  кабінети, а насамперед забезпечити медичним обладнанням, необхідними медикаменти для  надання першої невідкладної допомоги.   
    Очільник  району  повідомив, що вже відремонтовано низку приміщень центральної районної лікарні, за рахунок районного бюджету та коштів агропідприємств  району  відновлено роботу системи водопостачання та водовідведення, придбано чимало медичного обладнання – сучасний цифровий рентген апарат, терапевтичну лазерну установку для лікування суглобів; відкрито ФП у с.Оратівка.  Для заохочення молоді працювати на селі та забезпечення  лікарями ЦРЛ, районною програмою передбачено виділити 400 тис.грн. на придбання житла для фахівців. Також заплановано придбати гастроендоскоп, вартістю 1,5 млн.грн.   
    По завершенню зустрічі присутні оглянули майбутнє приміщення ФАПу, та завірили голову райдержадміністрації  посприяти у вирішенні відновлення приміщення.
 
 
 
Повернутись