Робочі візити у фельдшерські пункти тривають

   7 листопада голова районної Ради Галина Лошак та заступник голови райдержадміністрації Людмила Волощук  продовжили  робочий візит до закладів охорони здоров’я сіл Лопатинка, Чагів, Мала Ростівка, Медівка, Велика Ростівка та Мервин щодо фінансування медичних закладів, заключення декларацій жителів із сімейними лікарями, забезпечення медичними препаратами, а також підготовка до опалювального періоду. Провели зустрічі з керівниками даних закладів. Під час яких було відзначено позитивні тенденції у життєдіяльності  установ, завдяки підтримці аграріїв району, депутатів районної Ради, а саме СФГ «Агро-Сан» с.Лопатинка, керівником господарства є Віктор Сандул, ФГ «Агроросток» с.Мала Ростівка, керівник Микола Мотузюк, ПрАТ «Агрофорт» с. Велика Ростівка, керівник Віктор Мороз, а також СВК «Маяк» с.Медівка. керівник Петро Сплодитель. Саме ці керівники сільгосппідприємств надають відчутну фінансову допомогу на соціальну сферу села. 
  За ініціативи керівництва району фінансування фельдшерських пунктів, зокрема заробітна плата сільським медичним працівникам, здійснюється сільськими радами. Питання фінансування медзакладів на селі Національною службою здоров’я України ще неврегульоване. Тому й депутати районної Ради на засіданні 34 сесії звернулись до  Президента України Порошенка П.О., Голови Верховної Ради України Парубія А.В, Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б. з клопотанням врегулювати фінансування державою діяльності фельдшерських пунктів.
  В ході візиту керівники району також відвідали дошкільні навчальні заклади у селах Чагів та Медівка та ознайомились із їх роботою, а також ознайомились з відновлюваними роботами Покровської церкви вісімнадцятого століття, що у селі Мала Ростівка, реконструкцією якої  займається Микола Мотузюк, керівник місцевого господарства, а також жителі села.
   У селі Чагів посадовці оглянули сільський Будинок культури. В  минулому році сільська рада виграла чотирнадцятий обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад «Не стихне пісня у сільській оселі» на проведення капітального ремонту покрівлі із заміною шиферу на металочерепицю, а за спонсорські кошти було проведено внутрішній ремонт.  
Повернутись