Розбудова соціальної інфраструктури, стан доріг та пріоритети 2020 року – основні питання порядку денного щотижневої апаратної наради

Сьогодні, 10 лютого, під керівництвом голови ОДА Владислава Скальського відбулась щотижнева апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації.
 
Очільник області заслухав інформацію про стан виконання обласного бюджету, питання медичного та соціального забезпечення тощо.
 
Підбиваючи підсумки нічного суботнього об’їзду по районних лікарнях, голова облдержадміністрації Владислав Скальський акцентував увагу на стані доріг до медзакладів, а особливо тих ділянок, які потребують ремонту. Очільник області також наголосив, що поінформованість населення щодо реформування медичної галузі має вкрай важливе значення, а також запевнив, що такі перевірки проводитимуться і надалі в усіх сферах життєдіяльності області.
 
Під час щотижневої наради очільник області також порушив питання щодо реалізації в області програми Президента України «Велике будівництво».
 
«На сьогодні важливо сконцентрувати зусилля та фінансовий ресурс для будівництва важливих соціальних об’єктів. Необхідно знаходити шляхи вирішення проблем та оптимізації процесів з метою злагодженої та ефективної роботи кожної галузі», - зауважив Владислав Скальський.
 
Під час щотижневої наради директор Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури ОДА  Сергій Волков поінформував про поточну ситуацію в галузі за напрямками.
 
За його словами, опалювальний сезон в області проходить без збоїв. 
 
Також триває робота щодо вдосконалення Регіонального плану управління відходами.
 
У свою чергу, директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів ОДА Микола Ткачук поінформував про проведену спільно з представниками об’єднаних територіальних громад роботу з питань водо- та надрокористування.
 
Про реалізацію концепції НУШ в області розповів в.о. директора Департаменту освіти і науки ОДА Володимир Буняк. Посадовець проінформував про додаткові можливості організації навчального процесу під час карантинних заходів в області. За його словами, на базі фізико-математичної гімназії №17 м. Вінниці працює лабораторія ІКТ, з контентом якої можна ознайомитися на офіційному веб-сайті навчального закладу. Відповідна база налічує 12,5 тис. уроків по кожному предмету, також наявний методичний матеріал у повному обсязі.
 
У свою чергу, заступник директора Департаменту соціальної та молодіжної політики ОДА Олександр Мельник поінформував про виплату субсидій населенню.
 
За словами посадовця, за січень 2020 року було нараховано до виплати у грошовій формі субсидії 137,5 тис. домогосподарствам на 181,9 млн грн.
 
Олександр Мельник також поінформував про забезпечення «пакунками малюка»: станом на 7 лютого поточного року, видано 1106 таких пакунків.
 
Підсумовуючи засідання, голова ОДА Владислав Скальський дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів за напрямками роботи.
Повернутись