Щотижнева апаратна нарада

   29 травня перший заступник районної державної адміністрації Василь Поліщук провів щотижневу нараду за участі керівника апарату райдержадміністрації Катерини Черевичної, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ і організацій району.
Ігор Якимович, головний лікар центру первинної медико-санітарної допомоги повідомив, що з 1 квітня діє державна програма «Дотсупні ліки». З часу впровадження реімбурсації налагоджена співпраця з аптеками, які знаходяться на території району. У рамках провадження програми виписано 2473 рецептів, а реалізовано – 1238 на суму 35549 тис. грн.
  Світлана Царук, в.о. начальника відділу культури і туризму райдержадміністрації зазначила про участь Животівського народного хорового колективу «Ластівка надії» в першому регіональному фестивалі хорового мистецтва «Пісня над Дніпром» імені А.Авдієвського, який проходив  28 травня на Співочому полі в м.Київ.
  Федір Барановський, начальник відділу освіти райдержадміністрації повідомив, що з метою організації активного та змістовного відпочинку школярів у літній період планується забезпечити функціонування 10 пришкільних таборів, які відвідає 717 дітей. Літні табори діятимуть від 29 травня по 16 червня, а протягом цього часу учні візьмуть участь у різноманітній культурно-розважальній програмі: екскурсії, культпоходи в музей, виходи на природу, ігри. У кожному таборі з дітьми працюватимуть педагоги-організатори, вихователі, керівники фізкультурно-масової роботи.
   Любов Дмитрик, начальник Оратівського відділення ГУ ДФС у Вінницькій області, повідомила, що 25 травня відбулась апаратна нарада головного управління Державної фіскальної служби у Вінницькій області щодо результатів роботи підпорядкованих податкових органів у січні-квітні 2017 року та перспективи виконання індикативних показників травня 2017 року. Наголошено, що в цілому по області за січень-квітень 2017 року  виконано доведені індикативні показники як до Зведеного бюджету так і до Державного бюджету. Щодо Оратівського відділення Немирівської ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області  також досягнуто виконання по доведених  показниках надходжень до бюджетів усіх рівнів. Однак, не в повній мірі проведено кампанію декларування доходів громадянами, отриманих за 2016 рік. Оскільки термін подання декларації про доходи громадян, отриманих у 2016 році закінчився 1 травня 2017 року.  
     Під час наради керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району також інформували про поточний стан справ за відповідним напрямком роботи та окреслили планові завдання на наступний тиждень. 
 
 
Повернутись