Щотижнева нарада при першому заступнику голови райдержадміністрації В.Поліщуку

    Під керівництвом першого заступника районної державної адміністрації Василя Поліщука 10 квітня відбулася щотижнева нарада за участі заступника голови райдержадміністрації, керівника апарату райдержадміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ і організацій району.
   Василь Поліщук повідомив про проведену під головуванням першого заступника голови ОДА Андрія Гижка наради з головами районних державних адміністрацій щодо обговорення основних питань в галузі соціально-культурного забезпечення населення, економіки та загального стану справ в області. Про виконання бюджету та фінансовий стан справ регіону поінформував директор Департаменту фінансів ОДА Микола Копачевський. Він зазначив, що обласний бюджет за 3 місяці 2017 року виконано на 113,2% плану і додатково одержані доходи за підсумками І кварталу склали 21,7 млн. грн. У ході наради також обговорювалось питання щодо стану роботи по утилізації та перезахороненню невизначених безхазяйних пестицидів. Було наголошено, що в поточному році заплановано створення повного переліку безхазяйних пестицидів загалом по області та подальша їх утилізація і знешкодження. В Оратівському районі підлягають перезатаренню рідкі пестициди у с. Велика Ростівка.
   Голова обласної Ради Анатолій Олійник 5 квітня провів прийом громадян в Оратівському районі, із проблемними питаннями звертались особисто та колективно жителі району, більшість звернень стосувались земельних питань та розвитку громад. Анатолій Олійник який запевнив, що на усі заяви та звернення громадян буде надана кваліфікована відповідь у встановлений законом термін.
  Іван Босенко, в.о. начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації повідомив про проведення 13 квітня Великоднього ярмарку, на якому усі жителі та гості селища зможуть придбати усе необхідне для пасхального кошика. 
  Федір Барановський, начальник відділу освіти райдержадміністрації повідомив про проведення моніторингу роботи Якимівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Також готується графік підвозу учнів 11 класів для здачі ЗНО, які будуть проходи в м. Іллінці та м. Вінниця. 
   Під час наради керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району також інформували про поточний стан справ за відповідним напрямком роботи та окреслили планові завдання на наступний тиждень. 
 
Повернутись