Щотижнева нарада в голови райдержадміністрації О.Чугункіна

  01 жовтня  під керівництвом голови райдержадміністрації Олега Чугункіна пройшла щотижнева оперативна нарада. На якій були присутні: голова районної Ради Галина Лошак, заступник голови райдержадміністрації Людмила Волощук, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районних установ та організацій. 
  У ході наради усі присутні стисло доповіли про поточний стан справ  та окреслили основне коло завдань на найближчий період.
  Зокрема, Жанна Куліда, начальник управління праці і соціального захисту населення райдержадміністрації повідомила, що 1 жовтня на 10 годину в у приміщенні дитячої музичної школи відбудуться святкові заходи з нагоди Міжнародного дня громадян похилого віку, а 2 жовтня у стаціонарному відділенні с.Фронтівка територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послу) відбудеться тематичний вечір з концертною програмою.
  Відмітила велику кількість звернень щодо отримання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг.
  Олег Галушка, головний лікар комунального неприбуткового підприємства «Оратівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» повідомив, що наразі зареєстровано 13174 декларацій, що становить 63 % від загальної кількості населення району. Лідерами з декларування є лікар Мойсюк М.М. та Савченко С.Г.
  Світлана Царук, в.о. начальника відділу культури райдержадміністрації, повідомила, що 3 жовтня відбудуться урочисті проводи призовників до лав Збройних сил України. 5 жовтня відбудеться тематичний вечір до Дня вчителя.
 Федір Барановський, начальник відділу освіти райдержадміністрації повідомив, що протягом минулого тижня в навчальних закладах відбулися районні змагання та районний етап мовно-літературного конкурсу ім.Т.Г.Шевченка.
   Додав, що завершено ремонт опалювального пункту в ЗОШ с.Скоморошки та відремонтовано котел в ЗОШ с.Скала.
  За результатами наради головою райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів  та організацій району, звернуто увагу  на їх повноваження, які покладені на них відповідно до чинного законодавства.
Повернутись