Щотижнева нарада з керівниками структурних підрозділів РДА та служб району

  Сьогодні, 13 серпня   2018 року,  чергову  щотижневу  нараду  провів  перший заступник голови райдержадміністрації  Василь Поліщук за участі керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів  центральних органів виконавчої влади.
  В ході наради заслухано оперативну інформацію про поточну ситуацію в районі за різними галузевими напрямами та озвучено окремі доручення з актуальних питань життєдіяльності району. Акцентовано увагу на проведенні благоустрою напередодні державних свят Дня Державного прапора України та 27-ї річниці незалежності, на території підприємств, установ, організацій, а також звернути увагу на стан державних символів; проведення  засідання районної призивної комісії та військово-медичної комісії; проведення районного фестивалю "Творчі барви Оратаєвого краю"; підписання декларацій з сімейними лікарями; підготовка закладів охорони здоровя до осінньо-зимового періоду та  інших важливих питаннях.
  З метою роз’яснювальної роботи щодо змін в оформленні субсидій на житлово-комунальні послуги та прийому документів від жителів сільської місцевості, управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації будуть організовані виїзди фахівців. Зокрема, 14 серпня заплановано виїзд у Оратівську та Яблуновецьку сільську раду.
  Головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації Олена Нагорна  доповіла про готовність закладів освіти району до впровадження проекту «Нова українська школа». Олена Олексіївна відмітила, що з 1 вересня всі першокласники навчатимуться за новим державним стандартом «Нова українська школа».
    В.о. начальника відділу культури і туризму райдержадміністрації С.Царук інформувала присутніх про заходи, які відбудуться 24 серпня до Дня незалежності України під гаслом «Цвіте над Україною любов».
   За результатами наради прийняті відповідні рішення та скоординовано роботу відповідних служб району.
Повернутись