Щотижнева нарада з керівниками структурних підрозділів РДА та служб району

  12 лютого під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації  Василя Поліщука відбулася щотижнева нарада. На якій були присутні керівник апарату райдержадміністрації, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, районних установ та організацій.
   Розпочав Василь Іванович з повідомлення, що  в с. Підвисоке на території приватного домоволодіння поліцейські вилучили арсенал зброї, боєприпасів,  та наркотичну речовину. Знахідку виявили в результаті проведення санкціоновано обшуку. Додав, що 9 лютого проведено  засідання комісії райдержадміністрації  по роботі із зверненнями громадян.
   Також Василь Іванович анонсував проведення 15 лютого урочистих заходів до 29-ї річниці виводу військ з Афганістану та  Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 16 лютого засідання сесії районної Ради.
  В ході наради керівники району  звітували про проведену роботу за минулий тиждень та основні питання на поточний. 
  Зокрема Ігор Якимович, головний лікар центру первинної медико-санітарної допомоги повідомив, що протягом тижня погіршилась епідеміологічна ситуація: зареєстровано 120 випадків захворюваності на ГРВІ та грип, 69 з яких діти.
   Додав, що на виконання урядової програми «Доступні ліки»  станом на 12.02.18р. освоєно 50 тис. грн. 
  Василенко Віталій начальник  сектору регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації поінформував, що  на минулому тижні збіг термін подачі документів для перевезення пасажирів на автобусному маршруті Оратів-Підвисоке. На наступний вівторок буде проведено засідання конкурсного комітету.
 Драчук Володимир, начальник Держпродспоживслужби в Оратівському районі повідомив? що в ході проведення весняної диспансеризацій великої рогатої худоби в сільськогосподарських підприємствах району виявлено 61 випадок захворювання на лейкоз. Також розпочато роботу по диспансеризації тварин приватних домогосподарств району.
   Додав, що за наслідками проведення лабораторних досліджень вода, яка використовується для харчування дітей в навчальних закладах району є придатною для використання.
  Прокопчук Володимир директор районного центру зайнятості повідомив про проведення 9 лютого семінару з тимчасово непрацюючими громадянами щодо перспектив працевлаштування в лавах збройних сил України (військова служба за контрактом).
  Поліщук Тетяна, директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відмітила позитивний вплив профілактичної роботи працівників центру в с.Черявка, с.Скоморошки та с.Якимівка. додала, що є бажаючі оздоровити дітей у санаторії «Зелений гай» с.Маньківці Барського р-ну.
   По завершенню наради першим  заступником голови райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів та організацій району та звернуто увагу на їх повноваження, які покладені на них відповідно до чинного законодавства. 
 
Повернутись