Щотижнева нарада з керівниками структурних підрозділів РДА та служб району

   Сьогодні, 12 серпня під керівництвом голови райдержадміністрації Олега Чугункіна відбулась оперативна нарада з начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації, керівниками районних установ та  служб району.
    На початку наради Олег Павлович повідомив, що 9 серпня відбулась робоча нарада з головами районних державних адміністрацій та міськими головами міст обласного значення під головуванням голови облдержадміністрації Валерія Коровія.   Було розглянуто низку питань щодо стану реалізації пріоритетних напрямів діяльності органів державної виконавчої влади області та органів місцевого самоврядування.
    Далі керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, служб і відомств проінформували про стан справ за напрямками діяльності.
    Зокрема, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Олександра Пушкар, повідомила, що минулого тижня в с. Оратів пройшов районний огляд-конкурс сільських закладів культури  “Квітуй повік моя земле, Оратівський щедрий мій край” в рамках  районного фестивалю “Ти не зникнеш із карти, село”, присвяченого 40-річчю відновлення Оратівського району. Також проінформувала про стан підготовки до відзначення у районі Дня незалежності України.
  Іван Босенко, начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації, повідомив, що наразі  аграріями району  розпочато посів під урожай 2020 року. Зокрема, ріпак озимий посіяний на площі – 620 га. або 12,7 % від прогнозованої площі 4885 га.  Також, у зв’язку зі стихією, що пройшла  минулоого тижня знищено посіви кукурудзи та соняшника в господарствах сіл Новоживотова та Бугаївки.  
    Володимир Драчук, начальник  Оратівського районного управління  ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області, проінформував, що 02 серпня 2019 року набрав чинності Закон України «Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції». Враховано європейський досвід щодо запровадження державно-приватної системи контролю органічного сектору сільськогосподарського виробництва. З  06 серпня вступив у дію Закон України «Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів», який встановлює загальні принципи та вимоги щодо інформації про харчові продукти, зокрема щодо їх маркування, а також обов'язки операторів ринку стосовно доведення цих даних до споживачів. Зауважив, що згідно з графіком здійснюються планові перевірки суб’єктів підприємницької діяльності щодо якості продовольчих товарів.
   Особливу увагу голова райдержадміністрації зосередив на питаннях ремонту доріг, підготовки до  опалювального сезону, підготовки до нового навчального року, забезпечення підвезення учнів, забезпечення роботи з сім’ями, які опинились у складних життєвих обставинах, роботи районної призивної комісії та військово-медичної комісії у зв’язку із осіннім призовом на строкову службу та інші.
   За підсумками  наради  голова райдержадміністрації дав ряд вказівок і доручень керівникам структурних підрозділів та служб району згідно з повноваженнями, визначеними чинним законодавством.
Повернутись