Щотижнева оперативна нарада

Під керівництвом першого заступника голови Оратівської районної державної адміністрації Василя Поліщука, 19 вересня 2016 року, відбулася щотижнева апаратна нарада, під час якої керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району підсумували роботу за попередній тиждень та визначили завдання на наступний тиждень.
Минулого тижня, 15 вересня 2016 року, перший заступник голови Оратівської районної державної адміністрації Василь Поліщук, голова Районної ради Галина Лошак, сільський голова с. Новоживотів Тетяна Сербіна та сільський голова с. Животівка Володимир Бабенко взяли участь в презентації офіційного запуску українсько-європейського проекту «U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку» за участі Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, Комісара ЄС з питань європейської політики сусідства та перемовин із розширення Йоганнеса Гана, Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадія Зубка. Головною метою програми «U-LEAD з Європою» є створення прозорої і підзвітної багаторівневої системи управління, яка реагуватиме на потреби громадян. Програма із загальним фінансування у 102 млн. євро розраховано на чотири роки. ЇЇ основні напрямки – зміцнення кадрового потенціалу місцевого самоврядування та системна підтримка Центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП).
Традиційно у ході апаратної наради обговорювалось питання охорони здоров’я населення. Ігор Якимович, головний лікар центру первинної медико-санітарної допомоги повідомив, що 16 вересня, на базі Липовецької обласної лікарні відновного лікування дітей з органічним ураженням центральної нервової системи, порушенням психіки і опорно-рухового апарату відбулася обласна нарада-семінар з питань відновного лікування та реабілітації дітей та дорослих у вищезазначеній лікарні. Нараду-семінар організовано Департаментом охорони здоров’я облдержадміністрації з метою обміну досвідом та ознайомлення з роботою Липовецької ОД ВЛД представниками первинної ланки медицини районів області. Даний спеціалізований лікувально-профілактичний заклад надає висококваліфіковану медичну та соціальну допомогу із застосуванням лікувальних властивостей радонової води, а також класичних та нетрадиційних методів лікування дорослих і дітей. Усі члени семінару ознайомились з роботою спеціалістів, умовами лікування, проживання, матеріальним забезпеченням лікарні та перспективними напрямки розвитку лікувального закладу. 
На нараді також обговорили питання агропромислового розвитку, так за інформацією Володимира Булія, головного спеціаліста управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, минулого тижня в облдержадміністрації відбулося засідання круглого столу щодо результатів впровадження в області пілотного проекту «Аграрні розписки» та перспективи його подальшого поширення. За перше півріччя 2016 року в Реєстрі аграрних розписок зафіксовано, що 10 сільгосппідприємствами області укладено 24 аграрні розписки на суму 48,2 млн. грн. та одну товарну аграрну розписку на 500 тонн пшениці. Розмір зобов’язань за одною фінансовою аграрною розпискою склав від 500 тис. грн. до 4,8 млн. грн. «Аграрні розписки», це новий інструмент, який передбачає спрощення доступу малим та середнім сільгоспвиробникам до фінансових та матеріально-технічних ресурсів. 
За підсумками проведеної наради перший заступник голови райдержадміністрації дав ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації та організацій району. 
 
Повернутись