Семінар-нарада щодо внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів

 03 березня проведено семынар-нараду   під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Василя Поліщука. В роботі  взяли участь голова районної ради Галина Лошак, заступник голови райдержадміністрації Василь Палюра, керівник апарату райдержадміністрації Катерина Черевична,  сільські голови, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, керівники підприємств, установ та організацій, ЗМІ.
   На порядок  денний семінар-наради винесено слідуючі питання:
- Про місцеві податки та збори. Нові ставки та пільги,  формування бази оподаткування. Плата за землю (земельний податок та орендна плата), формування бази оподаткування, ставки, пільги порядок нарахування з урахуванням змін  внесених ЗУ від 20.12.2016 року  №1791-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році» та ЗУ від 21.12.2016 року№1797-VІІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України  щодо покращення інвестиційного клімату в Україні», вимоги  до подання. Зобов'язання та відповідальність органів місцевого самоврядування – інформувала головний державний ревізор-інспектор Оратівського відділення Головного управління Державної фіскальної служби у Вінницькій області Тупіцька Людмила Миколаївна.
 -  Про оподаткування договорів купівлі-продажу спадщини та  порядок вчинення нотаріальних дій – інформувала Дронова Валентина Олександрівна  – приватний нотаріус.
  -  Про порядок реєстрації договорів оренди земельних ділянок та приватної власності земельних ділянок - інформувала Лавренюк Лариса Володимирівна – завідувач сектору з питань державної реєстрації райдержадміністрації.
 
 
 
 
Повернутись