Семінар-нарада з посадовими особами органів місцевого самоврядування

  08 листопада голова Оратівської райдержадміністрації Олег Чугункін спільно з головою районної Ради Галиною Лошак провели засідання семінар-наради з головами та секретарями органів місцевого самоврядування району.
  Першочергово начальник управління праці і соціального захисту населення райдержадміністрації Жанна Куліда  поінформувала присутніх  про зміни та порядок надання житлово-комунальних субсидій.
  При обговоренні даного питання, Олег Чугункін звернув особливу увагу сільських голів на їх персональній відповідальності щодо подання достовірних даних та наголосив на можливі наслідки у разі вчинення неправомірних дій.
  Про особливості оподаткування земельним податком та орендна плата за землю фермерськими господарствами у 2018 році та про порядок внесення змін до ставок майнових податків на 2019 рік доповіла начальник Оратівського відділення Немирівської ОДПІ ГУДФС у Вінницькій області Любов Дмирик.
  Військовий комісар Оратівського військового комісаріату Валерій Адісевич поінформував присутніх про виконання вимог осіннього призову 2018 року та про стан ведення військового обліку селищною, сільськими головами.
  Підсумовуючи розгляд питання Олег Павлович зазначив, що виконання вимог осіннього призову - це питання національної безпеки України, це  питання нашої державності.

 

Повернутись