Сергій Борзов про зустріч з Генеральним Консулом Республіки Польща у Вінниці Дамяном Цярцінським: Продовжуємо працювати над розширенням двостороннього співробітництва

Сьогодні, 12 січня, в облдержадміністрації відбулась зустріч голови ОДА Сергія Борзова та Генерального Консула Республіки Польща у Вінниці Дамяна Цярцінського, на якій підбили підсумки співпраці Вінницької області з Республікою Польща за 2020 рік.
 
Окрему увагу сторони звернули на економічні виклики, з якими зіштовхнулася Вінницька область, власне, як і весь світ, в умовах пандемії.
 
«Попри коронавірус дружні відносини із сусідньою Польщею не припиняємо. Продовжуємо працювати над розширенням двостороннього співробітництва між воєводствами Республіки Польща та Вінниччиною. Зокрема, щодо завершення реформи децентралізації в Україні, продовження договірних відносин та обміну досвідом з польськими представниками органів місцевого самоврядування», – зазначив голова ОДА.
 
Генеральний Консул подякував за готовність обласної влади підтримувати ініціативи і проєкти Генерального Консульства. Дипломат наголосив, що Республіка Польща підтримувала і продовжує підтримувати незалежність, суверенітет і цілісність України, – ця позиція буде незмінною.
 
Незмінними залишаються і пріоритетні напрямки співпраці на 2021 рік, одним із яких є залучення Вінницької області до реалізації проєктів та програм, що реалізовуються Посольством і Урядом Республіки Польща.
Повернутись