Серпнева конференція педагогічних працівників Оратівщини

  Традиційно кожен новий навчальний рік розпочинається серпневою конференцією педагогічних працівників, на якій підводять підсумки роботи попереднього навчального року, визначають стратегічні пріоритети розвитку освіти, шляхи їх реалізації, скеровують педагогічну спільноту до реалізації ціннісних пріоритетів особистості, суспільства, регіону.
  Так, 28 серпня 2019 року в актовій залі районної Ради відбулась серпнева конференція педагогічних працівників, на якій педагоги підвели підсумки розвитку освіти району в 2018-2019 навчальному році та визначилися з основними завданнями на 2019-2020 навчальний рік.
  У роботі конференції взяли участь голова райдержадміністрації Олег Чугункін голова районної Ради Галина Лошак, начальник відділу освіти райдержадміністрації Федір Барановський,  педагогічні працівники району.
  З вітальним словом до педагогів звернувся голова райдержадміністрації Олег Чугункін, який зазначив, що зміни в житті нашої країни, зростаючі вимоги суспільства до якісної освіти спонукають як до радикальних реформ в українській освіті, так і до поступових кроків для її удосконалення. Ідеологією цієї реформи  стала концепція нової української школи. Це школа, в якій  приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у житті. 1 вересня всі першокласники прийдуть до Нової української школи, ці діти навчатимуться за новим стандартом початкової школи і отримають якісно новий зміст освіти. Саме на Вас, педагоги, покладається додати нашим дітям ті компетентності, які знадобляться їм у сучасному світі: володіння іноземними мовами та інформаційними технологіями, уміння критично мислити, співпрацювати з іншими, навчатися впродовж життя, бути відповідальними громадянами своєї країни.  Також, Олег Павлович акцентував  увагу і на результатах зовнішнього незалежного оцінювання випускників шкіл Оратівського району.
  Потім посадовці районної влади вручили кращим педагогам дипломи, грамоти за вагомий внесок у розвиток освітянської галузі району.
   Під час пленарної частини начальник відділу освіти райдержадміністрації Федір Барановський виступив з розширеною доповіддю, в якій проаналізував результати діяльності відділу освіти та навчальних закладів району щодо надання якісних освітніх послуг, зосередив увагу присутніх на аналізі виконання заходів, спрямованих на реалізацію діючих нормативних документів освітньої галузі, визначив проблемні моменти та поставив нові завдання на шляху створення Нової української школи, а також привітав педагогів з початком нового навчального року.
 
Повернутись