Шановні працівники органів державної статистики області!

Від імені обласної державної адміністрації та обласної Ради прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята - Дня працівників статистики!
Бажаємо вам, вашим рідним та близьким міцного здоров'я, щастя, родинного благополуччя та нових трудових досягнень!

Українська статистика пройшла важкий і складний шлях свого становлення і розвитку, набула більшого соціального спрямування, доступності, гласності, належної достовірності статистичних даних, подальшого впровадження міжнародних стандартів, заслужила довіру до себе з боку широкої громадськості.

Статистика Вінниччини відображає стан соціально-економічного розвитку нашого краю, відіграє вирішальну роль у підвищенні якості й змісту інформаційних потоків, які впливають на імідж та інвестиційну привабливість як Вінниччини, так і держави в цілому. На основі інформації, наданої Головним управлінням статистики у Вінницькій області, приймаються важливі управлінські рішення. Саме тому подальший розвиток країни без належної роботи органів державної статистики забезпечити неможливо.

Переконані, що ви й надалі об’єктивно відображатимете реальний стан речей, орієнтуючись на міжнародні норми діяльності. Прийміть щиру вдячність за сумлінну працю і вірність професійному обов’язку. Бажаємо вам міцного здоров’я, благополуччя, великого особистого щастя і нових успіхів.

Голова обласної                                                  Голова обласної Ради

державної адміністрації

Іван МОВЧАН                                                       Сергій ТАТУСЯК

Повернутись