Шановні жителі Оратівського району!

    Щиро вітаємо Вас із 35-ою річницею утворення нашого району. 
   Наша земля багата славними традиціями, незабутніми трудовими  і ратними звершеннями кожного з поколінь, що творили славну історію Оратівщини. Історія району розпочинається з далекого 1923 року, але історія землі Оратівщини, одного з мальовничих куточків України – незрівнянно довша. 
  Як відомо, історія – це не тільки те, що відбувалося протягом певного періоду, а й те, що люди, громада, суспільство визнали за потрібне пам’ятати. Тому відрадно, що за роки становлення і розвитку Оратівського району,  його жителям є чим пишатися, на кого рівнятися, над чим працювати надалі. Адже весь цей час, навчаючись у старшого покоління, намагаючись зберегти та примножити надбане батьками, оратівчани трудилися та створювали, запроваджували та досягали. 
  Прагнення до позитивних змін, до стабільного майбутнього наших дітей і сьогодні об’єднує жителів району – працівників сільського господарства, лікарів, вихователів, вчителів, підприємців, промисловців, усіх, хто спрямовує власний потенціал та досвід, сили та знання на благо нашого краю. 
  Незалежність і воля не даються легко. Є труднощі, певні невзгоди, гіркота важкої праці. Але все це можна пережити. Головне для нас – зберегти надбання минулого: ні з чим незрівнянну святу духовність нашого трудолюбивого народу. Не топтати народних святинь, не поставити на коліна людей великої відданості своїй Батьківщині, примножувачів її краси і слави з генами козацького роду. 
    Добра, благополуччя, здоров’я, достатку і щастя всім жителям району! 
    З Днем народження тебе, наш районе! Миру і достатку, здоровя, щастя, незмінних успіхів та оптимізму, злагоди, добра і процвітання усім жителям Оратівського краю.
 
 
Голова районної державної                             Голова районної Ради
         адміністрації
        Н.Мельничук                                          А.Опалюк
 
 
 
 
 
Повернутись