Сто чотири роки зозуля накувала

  Такої кількості поважних гостей маленька, мальовнича Богданівка не памятає.
  Проте нагода зібрати всіх була непересічна – Пундій Олені Петрівні виповнилося – 104. Це найстаріша жителька нашого району і навіть області.
Колишню вчительку вітали Черевична Катерина Павлівна, керівник апарату райдержадміністрації, Дубінецька Майя Василівна, голова райкому профспілки працівників освіти, Бикова Ніна Степанівна, голова районної організації ветеранів України, Янчук Валентина Андріївна, голова Балабанівської сільської ради, Куліда Жанна Олександрівна, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, учителі початкових класів Балабанівської школи, односельчани та сусіди.
    Олена Петрівна народилась на свято Стрітення в сім'ї вчителів. Вона була шостою дитиною в багатодітній родині. Олена Петрівна, як сонечко, усміхається всім хто прибув привітати з днем народження.
   Рано Олена Петрівна навчилась грамоти та вступила одразу до 2-го класу. Коли дівчинці виповнилося  11 років – батьки відправили її вчитися в м.Умань до тітки. Закінчила Уманський педагогічний технікум і пішла працювати в Стадницьку школу. Дуже дорожила роботою учителя бо любила дітей. Діти  обожнювали свою вчительку.
   З 1952 року вся родина переїхала в с.Балабанівку де продовжила Олена Петрівна працювати. Багато довелося пережити голодні 1933-й, 47-й, Другу Світову, втрату близьких, але ніщо не змогло зламати цю життєрадісну жінку. Де б не жила і з ким би доля не зводила Олену Петрівну, до людей завжди тягнулася, а вони їй віддячували своєю шаною.
  Для Олени Петрівни 104 роки промайнули, як один день. Її три доньки перебувають на заслуженому відпочинку, мають дітей та внуків. Шанують і люблять свою бабусю п'ятеро онуків та дев'ять правнуків.
  Зараз Олена Петрівна проживає у старшої доньки Асі на хуторі Богданівка.
  Турбота та любов дітей тримає Олену Петрівну на цьому світі.
  Як жартують її дочки, що вони з мамою замахнулися на ювілей 105 років.
   Тож бажаємо ще 105 весну з нами зустрічала Олена Петрівна, а рідним терпіння та крепкого здоров'я.
 
                            Голова районної організації ветеранів України Бикова Н.С.
 
Повернутись