Святкові заходи з нагоди Дня медичного працівника

    Щорічно у третю неділю червня відзначають своє професійне свято медичні працівники. Його святкують не тільки лікарі і медсестри, але й всі ті, без чиєї допомоги не обійшлася б медична галузь, хто має відношення до врятування людського життя. Професія медика не знає свят і вихідних, вимагає великого терпіння, мужності, душевної чутливості.  
   Напередодні свята, 14 червня, у приміщенні  районного Будинку культури відбулися урочисті заходи до Дня медичного працівника, у процесі яких відзначено грамотами, подяками, цінними подарунками та квітами медичних працівників Оратівського району.
     Урочистість з нагоди професійного свята розпочалася із привітань голови  райдержадміністрації Олега Чугунікна, голови районної ради Галини Лошак, Оратівського селищного голови Ігоря Барського, які висловили слова подяки усім працівниками галузі охорони здоров’я за їх сумлінну та віддану працю, за їх чуйні серця, за врятовані життя, за повернуте здоров'я мешканцям нашого району.
    За професіоналізм, багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у розвиток охорони здоров’я району та з нагоди Дня медичного працівника привітали та нагородили грамотами та подяками кращих медпрацівників району.
     Аматорськими колективами районного Будинку культури для медичних працівників підготовлено святковий концерт. 
 
Повернутись