Святковий концерт до Дня незалежності України "Ми співаємо тобі, Україно"

   З гордість та патріотизмом під величезним Державним Прапором, вишикувана святкова колона на чолі перших осіб району, представників усіх територіальних громад із сільськими головами, представників  організацій, підприємств, установ району у національному одязі рушила до центрального парку культури і відпочинку ім..Т.Г.Шевченка .  По проходжені колони до підніжжя пам"ятника загиблим воїнам у Другій світовій війні та пам’ятника Т.Г.Шевченку було покладено квіти.
    Під звуки духових оркестрів кожен мав чудову можливість оглянути виставки декоративно-прикладного мистецтва із майстер-класами По  «Обжинковій вулиці» , представлено виставки обжинкових квітів, дідухів та снопів тут же проходили майстер-клас по виготовленню обжинкових квітів, та обряд обмолоту останнього снопа. На вулиці «Коровайній» з майстер –класом по виготовленню короваю з обрядом від колективу «Калинове гроно» із с.Рожичної.  Вулиця «Ярмаркова» та «Медова» - ярмарка-продаж  за участю театрального колективу із Фронтівки, фольклорних колективів  «Марічка» із Животівки, Прибережнянського колективу. 
   За доброю традицією відбувся обмолот останнього снопа нового врожаю, обряд якого провели народні аматорські колективи «Джерело» із Чернявки та «Кумасі» із Чагова. Перший заступник голови райдержадміністрації Василь Поліщук та Чагівський сільський голова Дмитро Грицай засіяли присутніх дорідним зерном на щастя, добро та майбутній славний урожай. 
    "Ми співаєм тобі, Україно" - під  таким гаслом відбувся святковий концерт на сцені парку за участю кращих колективів художньої самодіяльності та дитячих хореографічних ансамблів Оратівщини та нагородження Почесними грамотами.
  Гостей свята безкоштовно пригощали святковою юшкою та пловом фермерське господарство «Ескіт» с.Рожична. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Повернутись