Тематичний семінар з орієнтацією на службу в Збройних Силах України

   9 лютого в Оратівському РЦЗ відбувся тематичний інформаційний семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України. Зустріч проводилася за участю  комісара Оратівського районного військового комісаріату Адісевича В.С.
   Валерій Сергійович акцентував увагу присутніх щодо проходження військової служби за контрактом. Такий вибір має чимало переваг, зокрема:
- можливість моделювати свою військову кар’єру, обираючи на свій смак спеціальність, військову частину і навіть підрозділ, в яких проходитимете службу.
- отримання грошового утримання контрактника, яке постійно зростатиме.
Розташовування в казармі (у разі наявності у вас житла за місцем проходження служби).
- гарантовано 5-денний робочий тиждень, а також щорічна основна відпустка та додаткові відпустки.
- перспектива продовження служби за новим контрактом, отримуючи підвищення у посаді та у військовому званні.
- професійна підготовка за обраною вами спеціальністю і серйозну практику – за спеціальністю, яку ви вже маєте (наприклад – водія). Цей досвід стане вам у пригоді у подальшому житті.
- час військової служби буде зараховано до страхового стажу, стажу роботи, стажу роботи за спеціальністю, а також до стажу державної служби.
- можливість продовжити навчання за заочною формою (після продовження військової служби за новим контрактом) або стати курсантом вищих військових навчальних закладів, які готують офіцерів Національної гвардії України .
    Робота проводилась у формі бесіди, що дозволило налагодити зв’язок з «аудиторією». Марищук Т.В. ознайомила присутніх з послугами державної служби зайнятості, державними гарантіями у сфері зайнятості населення, умовами надання статусу безробітного, критеріями працевлаштування і самореалізації у професійній сфері. Учасники семінару отримали компетентні відповіді на свої запитання та інформаційні буклети на різну тематику з адресами та контактами Оратівського районного центру зайнятості.
 
Повернутись