Тихе щастя моєї душі

 

     Флористика – один із видів декоративно – прикладного мистецтва виготовлення композицій із засушених природних матеріалів.

     Таким видом народного мистецтва вже понад 20 років і займається майстриня з с.Підвисокого Співак Ніна Сергіївна.

       Першочергово це був клуб флористики, а згодом студія «Чарівниця», організаторами якої стали сестри Ніна Співак та Лідія Васильченко.

      Студії флористики «Чарівниця» в 1999 році присвоєно високе звання «народна аматорська».

    14 листопада в районному краєзнавчому музеї відбулося святкове закриття персональної виставки Співак Ніни Сергіївни. Ця виставка під назвою «Тихе щастя моєї душі» експонувалася в музеї протягом 3-х місяців, яку відвідали  жителі  та гості району. На святі  були присутні  майстриня з членами студії, учні Оратівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та жителі селища. В теплій по домашньому атмосфері  відбулося спілкування майстрині з  учнями. Ніна Сергіївна розповіла про цей вид мистецтва, відповіла на всі запитання, які ставили їй присутні, а на завершення  провела невеличкий майстер-клас для всіх бажаючих, яких було чимало. Свої музичні вітання для всіх присутніх  дарували  учениця дитячої музичної школи Ходак Вікторія та соліст районного Будинку культури Олексій Алєксандров. Свято вдалося!

Повернутись