У Кошланівській територіальній громаді запроваджено систему роздільного збирання твердих побутових відходів

 Кошланівською сільською радою було подано проект на участь в 15 обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад на екологічну тему «Безпечне довкілля нам і нашим дітям» 03 липня 2018 року проект Кошланівської територіальної громади визначено переможцем. 
    Загальний бюджет проетку становить 130 тис.грн, у т.ч: кошти обласного бюджету – 80 тис.грн, кошти партнерів – 35 тис.грн (ФГ «Кошланське» директор Сандул В.І.- 15 тис.грн, ФГ «Надія МВ» директор Мартинюк В.П. – 15 тис.грн, СФГ «Обрій» директор Пиндик В.М. – 5 тис.грн). Фінансову допомогу в розробці інформаційних буклетів надано ДСП «Відродження» смт.Дашів - дирекор Головченко В.А.
   Для роздільного збирання ТПВ та з метою зменшення їх шкідливого впливу на довкілля, поліпшення санітарного стану громади та покращення умов проживання мешканців, згідно проекту сільською радою придбано та встановлено на обладнаних майданчиках 33 контейнери для збору пластику та скла.
  “Просимо Вас, підтримувати порядок сортування твердих побутових відходів та навчати цього дітей в родинах. Від того, як кожен буде сортувати сміття у себе вдома сьогодні, залежить, яким навколишнє середовище буде завтра!”,  – закликає у зверненні до жителів громади сільський голова А.Загарія.
  Після збору відсортовані відходи (скло та пластик) будуть відправлятись на сміттєсортувальну станцію в м.Іллінці. Решта інших відходів будуть вивозитись кожного 25 числа місяця на місцеве сміттєзвалище для їх подальшого захоронення.
Повернутись