У райдержадміністрації обговорили питання організації першочергових заходів із запобігання та поширенню на території району короновірусу

 16 березня в Оратівській райдержадміністрації під керівництвом голови  райдержадміністрації Олега Чугункіна відбулося  засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при райдержадміністрації та Оперативного штабу щодо запобігання занесенню і поширенню на території Оратівського району гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV.
 У засіданні прийняли участь  заступник голови райдержадміністрації Людмила Волощук Оратівський селищний голова Ігор Барський, керівники структурних підрозділів районної адміністрації, керівники установ та організацій району.
  На початку засідання Олег Павлович повідомив про виділення коштів з резервного фонду райдержадміністрації в сумі 20 тис.грн., а також виділено селищною радою таку ж суму коштів на придбання 50 швидких тестів для виявлення вірусу та засобів індивідуального захисту.
 Головний лікар комунального некомерційного підприємства «Оратівська центральна районна лікарня» Микола Садик доповів стосовно стану готовності профілактичних і протиепідемічних заходів щодо попередження завезенню та розповсюдженню на території коронавірусу та про можливості надання медичної допомоги та  інтенсивної терапії дітям та дорослим у випадках підозри на гостру респіраторну хворобу.
 Також присутніми заслухано доповіді представників центру первинної медико-санітарної допомоги Олега Галушки, районного управління Держпродспоживслужби Володимира Драчука та розглянуто основні алгоритми координації діяльності між закладами охорони здоров’я та місцевими органами влади на випадок виявлення хворих на коронавірус.
Начальник районного відділення поліції Володимир Відомський  запевнив присутніх у готовності підлеглих працівників до взаємної співпраці та взаємодії у разі необхідності.
 Начальник відділу освіти райдержадміністрації Федір Барановський повідомив, що для забезпечення безперервності навчального процесу та успішної підготовки учнів до державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання дирекцією загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів смт Оратів та учителями-предметниками розроблено заходи щодо забезпечення проведення навчальних занять за допомогою  дистанційних технологій. 
  За підсумками обговорення, Олег Павлович надав низку доручень присутнім щодо посилення взаємодії Оратівської центральної районної лікарні та центру первинної медико-санітарної допомоги, оперативного надання інформації про стан захворюваності на ГРВІ серед дорослих та дітей, стан епідемічного порогу. Також голова райдержадміністрації доручив відповідальним установам регулярно надавати до ЗМІ дані щодо профілактики та протидії захворюваності задля інформування населення району.
Повернутись