УКЛІН ТОБІ ,ТАРАСЕ ВІД ОРАТІВЧАН


 

Слухати «Заповіт» Т.Г.Шевченка на Тарасовій горі у травневі дні під час проведення  Всеукраїнського свята «В сім»ї вольній, новій»,                          присвяченого 200 –річчю від дня народження  Великого Кобзаря Т.Г.Шевченка,в м.Каневі і пройнятися його святим словом мали змогу учасниці народного аматорського фольклорно-етнографічного колективу «Марічка» Животівського сільського будинку культури, які були запрошені на свято Черкаським обласним центром народної творчості.

  Колектив   вклонився землі, яка зростила великого патріота своєї країни, борця за волю України, вклонились його могилі і поклали квіти від культармійців Оратвщини в знак глибокої шани і поваги.

 Народний аматорський фольклорно-етнографічний колектив мав змогу подарувати землякам славетного Кобзаря та гостям свята пісні на слова Т.Г.Шевченка під час проведення Всеукраїнського свята «В сім»ї вольній, новій», а також українські народні пісні. На згадку вони подарували і запашний оратівський коровай та невеликі сувеніри від дитячої зразкової студії «Юний майстер» районного Будинку культури, а саме дерев»яні писанки присвячені 200- річному ювілею Т.Г.Шевченка. Сувенір також подаровано і в музей Кобзаря, де також прозвучала Шевченкова пісня.

  Колектив представляв Вінниччину поряд із черкащанками та киянами.

  З гарним настроєм повертались аматори оратівщини, адже їх так щиро і привітно вітали учасники свята «В сім»ї вольній, новій».

Повернутись