Урочисті заходи до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 25-ї річниці виведення військ з Афганістану відбулися у Кожанці

 

15 лютого у с.Кожанка відбулися урочисті заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 25-ї річниці виведення військ з Афганістану. На урочистостях були присутні народний депутат України Григорій Калетник, заступник голови райдержадміністрації Галина Колонюк, голова районної ради Володимир Токарчук, представники районної організації воїнів-інтернаціоналістів, районних організацій та підприємств, ЗМІ району, жителі села.

  Делегація разом з родинами загиблих воїнів відвідали могили бойових побратимів, де було вшановано їх пам’ять покладанням вінків та хвилиною мовчання.    Урочистості продовжились відкриттям меморіальної дошки пам’яті загиблим воїнам-афганцям, яку було освячено місцевим священником. У музеї воїнів-інтернаціоналістів Кожанської СЗШ І-ІІст. проведено мітинг-реквієм, де почесні гості виступили зі словами вдячності  та поваги за мужність та героїзм до воїнів-інтренаціоналістів. Зокрема, заступник голови райдержадміністрації Галина Колонюк зазначила, що з метою вшанування громадян, які виконували військовий обов’язок на території інших держав, сприяння поліпшенню соціального захисту громадян, їх сімей та з нагоди 25-ї річниці виведення військ колишнього СРСРС з Республіки Афганістан, Президент України В.Ф. Янукович оголосив 2014 рік Роком учасників бойових дій на території інших держав, а тому ми повинні гідно вшанувати пам'ять простих солдатів, учасників афганської війни, подвиг яких є гідним прикладом для патріотичного виховання теперішніх та прийдешніх поколінь.

Учасники бойових дій на території інших держав були нагороджені почесними грамотами Оратівської райдержадміністрації і районної Ради та медалями за мужність, героїзм, самовідданість та вірність військовому обов’язку.

 Від райдержадміністрації, районної Ради та народного депутата України Г.Калетніка  родинам загиблих та воїнам-інтернаціоналістам було вручено цінні подарунки.

Всі присутні вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.

 

Повернутись