Урочистий захід до Дня вчителя

    Сьогодні, 02 жовтня з нагоди Дня працівника освіти, який відзначається щорічно у першу неділю жовтня, у залі районного Будинку культури відбулися урочистості за участі керівництва районної влади, відділу освіти райдержадміністрації, керівників та викладачів навчальних закладів району.
  Відтак зі словами вітань до педагогів звернулись  голова райдержадміністрації Олег Чугункін,  голова районної Ради Галина Лошак та Оратівський селищний голова Ігор Барський. Зокрема, вони висловили щиру вдячність педагогам району за високе служіння обраній справі, відданість професії, мудрість, терпіння та щоденну подвижницьку працю. Виступаючі бажали освітянам миру, невичерпної енергії, талановитих і вдячних учнів, міцного здоров’я та сімейного благополуччя.  
   Цього дня кращих педагогів району за багаторічну сумлінну працю у справі навчання та виховання учнівської молоді, активну громадську позицію, вагомий особистий внесок у розвиток освіти району було нагороджено  грамотами районної державної адміністрації та районної Ради. Також ряд вчителів та вихователів було нагороджено Грамотами та Подяками Департаменту освіти і науки  облдержадміністрації.
   До привітань долучились начальник відділу освіти  райдержадміністрації Федір Барановський,  голова райкому профспілки працівників освіти Майя Дубінецька та  начальник відділу освіти, культури та спорту Оратівської селищної ради Надія Латюк.  
   Концертними номерами вчителів розважили юні таланти дитячої музичної школи та аматорські колективи районного  Будинку культури.
Повернутись