Урочистий захід до Дня захисника України

   «Нові часи, нові герої» - під таким гаслом 11 жовтня в районному Будинку культури пройшов урочистий захід, присвячений Дню захисника України. Громадськість оратівщини вшанувала мужність і звитягу своїх воїнів, чоловіків і жінок, які захищають кордони України, схилила голову перед іменами загиблих героїв, висловила шану і вдячність матерям і батькам, які виховали гідних та сміливих синів і дочок.
 "Сьогодення підкинуло нам криваве випробування та незламність українського духу та відданість своїй Батьківщині. Сьогоднішнє свято символізує нерозривний зв'язок поколінь і за ним – велике майбутнє, а також  про те, що сьогодні всі зусилля повинні спрямовуватись на забезпечення миру, адже війна – це прокляття і біда, за які чоловікам доводиться платити кров’ю, жінкам – слізьми, а дітям – сирітством",- наголосив  голова райдержадміністрації Олег Чугункін. До слів вітань долучилися голова районної Ради Галина Лошак,  Оратівський селищний голова Ігор Барський та районний військовий комісар Валерій Адісевич .
   Хвилиною  мовчання було вшановано славних синів України - героїв небесної сотні і героїв антитерористичної операції, хто заради миру в Україні віддав своє життя та від зібрання покладено корзини квітів до пам’ятників загиблих в роки Другої світової війни та козацтву.
   Нагрудним знаком "Учасник АТО" нагороджено 55 оратівчан.     За особисту мужність, самовідданість дії, виявлені у захисті державного суверенітету і територіальної цілісності  Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради,  райдержадміністрації та районної Ради нагороджено учасників АТО.
    Загалом, святковий концерт, пройшов у дусі патріотизму, любові до України та віри у мир на нашій землі.
Повернутись