Урочистості до Дня Конституції України

 

27 червня у залі районного Будинку культури  відбулись районні урочистості та святковий концерт, присвячені 17-й річниці Конституції України. На святі були присутні голова  райдержадміністрації Галина Кириленко, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Токарчук, заступник голови  райдержадміністрації Галина Колонюк, голова районної Ради Іван Ковтун, представники трудових колективів та жителі Оратівщини.

У фойє районного будинку культури було представлено виставку: „Конституція – фундамент правової держави“.

З вітальним словом з нагоди Дня Конституції України звернулися до присутніх голова райдержадміністрації Галина Кириленко, яка зазначила, що      «- Конституція України 1996 року була визнана міжнародною спільнотою, зокрема Венеціанською комісією однією з найкращих, такою, яка відповідає високим світовим  і європейським стандартам. Втілює в собі основоположні цінності світового конституціоналізму. Головним її здобутком є те, що вона юридично закріпила в українському суспільстві ідеали справедливості, рівності та людської гідності, які сповідують усі цивілізовані країни світу. Вперше в українській історії людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканість і безпека визнані найвищою цінністю. Вперше визначені державні механізми, що мають їх гарантувати. Прикладом соціальної спрямованості державної політики в останні роки стали соціальні ініціативи Президента України.  Важливого значення надає Президент України і молодіжним питанням, зокрема працевлаштуванню молодих фахівців. У минулому році прийнято Закон про формування держзамовлення на підготовку спеціалістів, який передбачає координування освітньої системи держави з потребами ринку праці. На це буде спрямовано 25 мільярдів гривень – найбільше за часи незалежності України».

До підніжжя пам’ятників Т.Г.Шевченка та загиблих воїнів від зібрання покладено корзини з квітами.

 А затим учасники свята мали змогу насолодитись  неперевершеною  майстерністю аматорів  районного Будинку культурита дитячої музичної школи.

Повернутись