В. Гройсман та Голови Парламентів держав Північної Європи та Балтії обговорили міжпарламентську співпрацю, європейську інтеграцію та виконання Мінських домовленостей

 
Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман, голови Парламентів держав Північної Європи та Балтії обговорили питання міжпарламентської співпраці, європейської інтеграції та ситуацію навколо виконання Мінських домовленостей.
Зокрема, В. Гройсман підняв питання необхідності продовження санкції щодо Російської Федерації у зв'язку з окупацією частиною Донбасу і анексією Криму.
Окремо очільник Верховної Ради наголосив на важливості лібералізації візового режиму України з Європейським Союзом.
Окрім того, сторони обговорили порядок денний реформ, які має провести у 2016 році український Парламент.
В. Гройсман поінформував учасників зустрічі, що в рамках взаємодії з Європейським Парламентом у Верховній Раді триває внутрішня реформа, та закликав Голів Парламентів Північної Європи та Балтії долучатися до впровадження цих змін.
Голова Парламенту подякував делегатам за зацікавленість до України, постійну підтримку, а також готовність поглиблювати взаємодію парламентів. "Хочу подякувати колегам за послідовну позицію, ініціативу приїхати в Україну і зацікавленість і співпереживання тих процесів, що відбуваються в Україні. Щиро дякую", - наголосив В. Гройсман.
Повернутись