В період утворення нових громад та укрупнення районів важливо забезпечити безперервність та послідовність надання соціальних послуг вразливим категоріям населення – Наталя Заболотна

На цьому наголосила перший заступник голови ОДА Наталя Заболотна під час онлайн вебінару для директорів центрів соціальних служб та закладів соціального обслуговування області.
 
Наталя Заболотна привітала колег із прийдешнім професійним святом - Днем працівника соціальної сфери та подякувала усім працівникам мережі центрів та закладів за сумлінну працю щодо реалізації державної політики у сфері соціальної роботи з сім`ями, дітьми та молоддю.
 
Посадовиця зазначила, що станом на сьогодні у Вінницькій області функціонує 27 центрів соціальних служб в усіх районах області та 4 міських центри, створених об`єднаними територіальними громадами, а також 7 закладів соціального обслуговування.
 
Під час вебінару Наталя Заболотна акцентувала увагу на важливості забезпечення в період утворення нових громад та укрупнення районів безперервності та послідовності надання соціальних послуг вразливим категоріям населення, які потребують їх на постійній основі. У першу чергу - це прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу, сім’ї опікунів та піклувальників;
 
-           сім’ї, в яких батьки ухиляються від виконання батьківських обов’язків;
 
-           сім’ї, в яких вчиняється домашнє насильство або є ризик жорстокого поводження з дітьми;
 
-           сім’ї, діти з яких перебувають у закладах інституційного догляду та виховання дітей;
 
-           сім’ї, у яких існує ризик нецільового використання коштів державної допомоги сім’ям з дітьми.
 
«Я впевнена, що все буде добре і ми зможемо зберегти те, над чим працювали не один рік. І нехай це найважчий рік, але результат є таким, яким можна пишатись»,- зазначила посадовиця.
 
Повернутись