В райдержадміністрації відбулася апаратна нарада

 

     Під керівництвом першого заступника голови Оратівської районної державної адміністрації Василя Поліщука, сьогодні, 5 вересня 2016 року, відбулася щотижнева апаратна нарада за участю заступника голови райдержадміністрації Василя Палюри, керівника апарату райдержадміністрації Катерини Черевичної, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ і організацій району.

    Під час наради першим заступником голови райдержадміністрації було озвучено ряд актуальних питань життєдіяльності району. Зокрема, Василь Палюра, заступник голови райдержадміністрації повідомив, що з 25 липня в Україні почалися масштабні командно-штабні навчання «Південний вітер», де військове командування буде відпрацьовувати навички управління ЗСУ в режимі воєнного стану. У навчанні бере участь наш земляк - Микола Кравцов, житель с.Новоживотів. Василь Палюра також зазначив  про активну роботу щодо залучення громадян до контрактної служби.

   Одним із найголовніших стало обговорення питань, що стосується охорони здоров’я громадян. Як повідомив Ігор Якимович, головний лікар центру первинної медико-санітарної допомоги, розпочато виїзди планових медичних обстежень усіх дітей шкільного віку, яке буде відбуватися згідно графіку. Микола Садик, головний лікар Оратівської центральної районної лікарні, зазначив про проходження медичних оглядів військовозобов’язаних та осіб, бажаючих проходити військову службу за контрактом.

   За словами Миколи Марчука, начальника фінансового управління райдержадміністрації, доходи загального фонду бюджету району за січень – серпень 2016 року виконано на 130,0 % та забезпечено виконання бюджету у всіх місцевих радах.

  Олександра Пушкар, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації, повідомила про підготовку до презентації поетичної збірки Тетяни Маковської із с.Оратів під милозвучною назвою «Душі моєї хризантеми», видання якої проходить за активної фінансової допомоги Віктора Сандула, голови ФГ «АгроСан».

   Про надання безоплатної правової допомоги жителям нашого району, зокрема, представникам вразливих верств,повідомила Людмила Волощук, начальник Оратівського бюро правової допомоги. «Саме своєчасно отримана юридична консультація може суттєво вплинути на позитивне вирішення правової потреби громадянина», - зазначила Людмила Волощук.

    Крім цього, на нараді присутні обговорили питання агропромислового розвитку району, відзначення Дня знань та готовність навчальних закладів району до нового навчального року.

  У ході проведення наради першим заступником голови райдержадміністрації було дано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації та організацій району. Василь Палюра, заступник голови райдержадміністрації дав присутнім вказівку здійснити дообладнання будівель установ, організацій району та об'єктів благоустрою територій спеціальними засобами для потреб людей з обмеженими можливостями у відповідності з вимогами доступності.  

Повернутись