В селищі Оратів відбувся мітинг-реквієм до Дня пам’яті захисників України , які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави

   На підтримку ініціатив громадськості та з метою гідного вшанування пам'яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, увічнення їх героїзму, зміцнення патріотичного духу у суспільстві Президент України Володимир Зеленський 23 серпня підписав Указ №621/2019 «Про День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України».
   Віднині День пам’яті захисників України відзначатиметься щорічно 29 серпня.
   29 серпня 2019 року о 9 год.  на центральній  площі селища Оратів відбувся мітинг-реквієм до Дня пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України за участі учасників антитерористичної операції, представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадськості   та хвилиною мовчання вшанували загиблих героїв. 
    Після  завершення мітинг-реквієму голова райдержадміністрації, учасник АТО, Олег Чугункін разом з побратимами автопробігом вирушили до с.Синарна, де  поклали квіти на могилу загиблого на Сході України Ярослава Дашкевича та зустрілися з родиною загиблого, а також відвідали місцеву школу, де навчався Ярослав.
   Українська ціна свободи в антитерористичній операції  тисячі життів. Слава Героям! Герої не вмирають, адже вони разом з нами. Вони житимуть доти, доки ми про них пам'ятатимемо.  
   Хай пам’ять про загиблих згуртує нас, живих, дасть нам силу, волю і мудрість для зміцнення власної держави. Хай їх світлі образи навічно залишаться в нашій пам’яті, бо герої не вмирають , а живуть! Їх імена лишаються із нами... 
Повернутись