В зоні бойових дій загинув наш земляк Ярослав Дашкевич

    До повідомлення  в/ч А0998 від 28.05.2018 року № 560, в Харківському військовому медичному клінічному центрі Південного регіону в результаті мінно-вибухових травм в районі проведення операції об’єднаних сил на території Донецької області загинув Дашкевич Ярослав Михайлович, 05.10.1995 року народження, уродженець с. Синарна Оратівського району Вінницької області. 

 Медикам не вдалося врятувати 22-річного вінничанина, який отримав поранення на передовій. На трійцю, 27 травня, помер військовослужбовець 24 ОМБ ім. короля Данила Ярослав Дашкевич. Хлопець, який віддав життя боронячи Україну, родом з села Синарна, що в Оратівському районі. Поранення несумісні із життям герой отримав ввечері, 26 травня. 

    Бронегрупа об’єднаних сил на БМП, яка патрулювала визначений район між опорними пунктами на Горлівському напрямку, потрапила в засідку. Після короткого вогневого зіткнення, за підтримки вогнем із сусідніх опорних пунктів, диверсійно-розвідувальну групу окупантів було знищено. Однак в цьому бою смертельне поранення отримав Віктор Ферлієвич з Чернівецької області, який не дожив до свого 24-річчя три місяці. На наступний день від поранень отриманих у смертельній боротьбі, перестало битися серце нашого земляка Ярослава Дашкевича.
   Ярослав Дашкевич з позивним "Рижий",  провів на військовій службі понад чотири роки і два роки тому був поранений. 
   Виріс у багатодітній родині - мати, три сестри і двоє братів не дочекалися його з війни.
 

Поховають Героя на Батьківщині в с. Синарна.

Дата поховання 01 червня 2018 року о 11 годині.

Вічна пам'ять Герою, Захиснику України!

Повернутись