Відбулась груднева колегія при райдержадміністрації

    25 грудня 2014 року  в залі засідань районної Ради відбулося засідання колегії  районної державної адміністрації, на яке було запрошено керівників управлінь і відділів райдержадміністрації,  районних установ та організацій, селищного,  сільських голів, районні ЗМІ.        
    На порядок денний колегії райдержадміністрації було винесено питання про хід виконання в районі програми «Репродуктивне здоров’я населення на період до 2015 року»; про хід виконання районної програми зайнятості населення; про діяльність районної мобільної робочої групи в четвертому кварталі 2014 року. 
       Доповідаючи присутнім, Троян Петро Петрович, заступник головного лікаря центральної районної лікарні по медичній частині, поінформував про хід виконання в районі програми  «Репродуктивне здоров’я населення на період  до 2015 року». Він зазначив, що в районі з року в рік зростає кількість жінок з екстрагенітальною патологією, хоча кількість жінок фертильного віку значно зменшується. під час обговорення даного питання  виступив Якимович Ігор Васильович, головний лікар районного центру первинної медико-санітарної допомоги, який поінформував щодо надання медичних послуг населенню в територіальних громадах району. 
     Прокопчук Володимир Іванович, директор районного центру зайнятості, проінформував про хід виконання районної програми зайнятості населення. Чисельність  звернень до послуг  служби зайнятості залишається стабільною порівняно з відповідним періодом  2013 року. За сприяння служби зайнятості працевлаштовано 791 особу. Протягом звітного періоду  центр зайнятості  проводив роботу щодо  вивчення та задоволення поточних та перспективних потреб ринку праці району. Також Прокопчук В.І. повідомив, що налагоджена чітка взаємодія з роботодавцями і в першу чергу з ринкоутворюючими підприємствами, активізована адресна, системна робота з надання послуг по усіх напрямах діяльності (а саме профвідбір на замову роботодавця, індивідуальне навчання на робочому місці, стажування на підприємствах району).
    Також під час обговорення даного питання  виступила Куліда Жанна Олександрівна, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністраці. Вона  поінформувала, що в районі проводиться робота по виявленню тіньової зайнятості. З початку року   проведено 8 засідань робочої групи, на які були запрошені члени комісії, керівники підприємств, а також фізичні особи-підприємці.   Розмір середньої заробітної плати  на яких  дорівнює розміру мінімальної заробітної плати, або нижчий, які використовують найману працю без укладання трудових відносин. За результатами діяльності робочої групи  здійснено 11 перевірок суб΄єктів підприємництва, легалізовано 14 робочих місць.
    Токарчук Світлана Павлівна, директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, проінформувала про діяльність районної мобільної робочої групи в четвертому кварталі 2014 року. Також повідомила, що впродовж 3 місяців Районною мобільною робочою групою здійснено 5 виїздів у 22 територіальні громади району,  відвідано 41 сім’ю, яка перебуває у складних життєвих обставинах, 4 сім’ї та 2 особи, які переміщені з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції.
    За підсумками колегії районної державної адміністрації прийнято 3 рішення колегії та підготовлено 1 проект доручення голови райдержадміністрації.  
 
Повернутись