Відбулась нарада з посадовими особами органів місцевого самоврядування

04 січня 2019 року голова райдержадміністрації Олег Чугункін спільно з головою районної Ради Галиною Лошак провели  семінар-нараду за участю селищного, сільських голів та секретарів місцевих рад.
 Було розглянуто п’ять питань. Зокрема, про проведення монетизації пільг та житлово-комунальних субсидій у 2019 році детально проінформувала начальник управління праці і соціального захисту населення райдержадміністрації Жанна Куліда.
Завідувач сектору з питань цивільного захисту, оборонної роботи  та взаємодії з правоохоронними органами Наталія Кучерява зупинилась на основних позиціях декларування доходів особами, що здійснюють діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування.
Про обговорення перспективного плану розвитку  територій Оратівського району на 2019-2021 роки  поінформував начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Сергій Несварливий  спільно з завідувачем сектору внутрішньої політики та інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації Олександром Нижником.
Завідувач сектору  співпраці з роботодавцями відділу надання соціальних послуг Оратівської районної філії Вінницького ЦЗ Тетяна Рябокінь детально окреслила основні напрямками співпраці  Оратівської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості з органами місцевого самоврядування.
Про відзначення  75-ї річниці визволення Оратівського району від німецько-фашистських загарбників поінформувала голова районної організації ветеранів України Ніна  Бикова.

Повернутись