Відбулася нарада у першого заступника голови райдержадміністрації

 

29 серпня 2016  року під керівництвом першого заступника голови Оратівської районної державної адміністрації Василя Поліщука відбулась апаратна нарада. В її роботі взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ та організацій району. В ході наради обговорено питання про хід збирання зернових культур в сільськогосподарських підприємствах району, хід підготовки установ та організацій району до опалювального сезону 2016-2017 років, проходження медичної комісії педагогічних працівників, дітей та військовозобов’язаних, а також підготовку до початку нового навчального року. За словами Федора Барановського начальника відділу освіти райдержадміністрації, однією із головних проблем  у новому 2016-2017 навчальному році стала комплектація штату педагогічних працівників у загальноосвітніх навчальних закладах району, що є невід'ємною умовою надання якісних освітніх послуг. У першу чергу, за словами начальника відділу освіти, впродовж уже протягом кількох років особливо гострим постає питання нестачі учителів з іноземної мови.

   Володимир Драчук, в.о. начальника управління Держпродспоживслужби в Оратівському районі, повідомив про можливість поширення на території України ще однієї небезпечної хвороби - нодулярного дерматиту ВРХ, ліків від якої не існує. Детальніше про симптоми, заходи боротьби та поширення цього захворювання управління Держпродспоживслужби в Оратівському районі буде інформувати населення району через місцеві засоби масової інформації.

   Керівники інших структурних підрозділів та відділів звітували про проведену роботу на минулому тижні та плани на поточний.

     За підсумками наради перший заступник голови Оратівської районної державної адміністрації Василь Поліщук дав ряд доручень щодо вирішення порушених питань.

 

 

Повернутись