Відбулися урочисті проводи юнаків до лав Збройних сил України

3 жовтня о 10 годині в районному Будинку культури відбулися урочисті проводи юнаків до лав Збройних сил України. Цієї осені від Оратівщини на строкову  військову службу призвано 9 новобранців.

Привітати їх прийшли представники районної влади, місцевого самоврядування, військомату , а також рідні та близькі.

З напутніми словами та щирими побажаннями до призовників звернувся заступник голови райдержадміністрації Василь Палюра: «Бажаю, щоб Ви швидко та якісно оволоділи знаннями і навичками, які необхідні для служби в Збройних силах і стали на захист свободи і миру в Україні. З честю і гідністю несли високе звання  громадянина України та продовжували добру справу наших дідів та прадідів.  І пам’ятайте, що Ви  зараз стаєте на захист своєї родини, села і в цілому нашої України. Бажаю, щоб  Ви відслужили та змужнівши повернулись до рідного краю, сповнені сил творити добро та прогресивні зміни»,- сказав Василь Володимирович.

На мирну військову службу призовників благословив настоятель церкви  Успіння Пресвятої Богородиці Київського Патріархату отець Андрій.

Виконувач обов’язків районного комісара Валерій Адісевич зазначив:

«Сьогодні, саме той час, коли наша держава і весь український народ потребує Вашого захисту, наполегливості, розуму та уміння. Пам’ятайте, що саме на Ваших плечах нині тримаються підвалини незалежності та демократії». Також Валерій Сергійович  подякував батькам за виховання гарних синів - справжніх патріотів та заспокоїв їх нагадавши, що відповідно до Указу Президента України  та рішення РНБО, військовослужбовці строкової служби не залучаються до виконання завдань в зоні проведення Антитерористичної операції.

В ході урочистостей новобранців поздоровили голови територіальних громад та вручили їм цінні подарунки.

До всіх побажань, які в цей день надійшли на адресу призовників приєднались працівники Оратівського районного будинку культури, які подарували присутнім чудові пісні.

Тож побажаємо нашим землякам успіхів у службі, мужності та витримки, їх рідним – терпіння і бадьорості. І нагадаємо, що кожний справжній чоловік  має пройти армійську службу та навчитись  володіти зброєю, щоб у разі необхідності захистити свою країну.

Повернутись