Відбулися виїзні наради у Чернявці, Скалі, Скоморошках та Човновиці

 

 Тривають започатковані головою райдержадміністрації Галиною Кириленко виїзні наради з питань запланованих заходів щодо соціально-економічного розвитку у 2014 році кожної територіальної громади району та шляхів їх реалізації. 23 січня голова райдержадміністрації провела такі наради за участю заступника голови райдержадміністрації, головного лікаря Центру ПМСД, сільських голів та активів сіл Чернявки, Скали, Скоморошок, Човновиці.

 Під час наради у Чернявській територіальній громаді було визначено пріоритетні напрями роботи, а саме: проведення ремонту сільських доріг по вулицях Лісова і Весела, проведення вуличного освітлення по вулиці Першотравнева, заміни огорожі та виконання ремонту сільського Будинку культури. У школі планується здійснити заміну вікон і дверей на енергозберігаючі, провести капітальний ремонт у спортзалі та модернізувати його,  а в дитячому садочку - замінити котел. Голова райдержадміністрації підтримала Чернявську громаду, яка в цьому році має намір взяти участь в обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад.

Обговорено питання ремонту закладів соціальної сфери та розвитку інфраструктури села у ході проведення наради у Скалі. У школі заплановано виконати утеплення коридорів шляхом заміни дверей. Також було визначено проведення ремонту підлоги та будівництво внутрішніх вбиралень у дитячому садочку, а у Будинку культури та на ФАПі - замінити вікна і двері на металопластикові.

 У Скоморошківській територіальній громаді в першу чергу стояло питання у вирішенні проблеми газопідводу до села. Було визначено і наступні заходи: це і ремонт Будинку культури у Кам’яногірці, і вибірково-ямковий ремонт дорожного покриття по вулиці Гагаріна та облаштування освітлення центральної вулиці села Скоморошки, і заміна вікон та ремонт спортзалу школи. У амбулаторії загальної практики сімейної медицини с.Скоморошки заплановано заміну котла та ремонт приміщення гаража.

  Територіальна громада села Човновиці найбільше роботи запланувала у закладах медичного обслуговування: завершення ремонтних робіт із остаточною заміною вікон і вхідних дверей на ФАПі с.Човновиця, оновлення фасаду та перекриття даху приміщення ФП с.Закриниччя. Заміну покриття даху громада с.Човновиця має здійснити також у місцевому Будинку культури. Також у 2014 році має вирішитись  проблеми вуличного освітлення у селі Човновиця.

    Галина Володимирівна утвердила сільських голів, які очолюють відвідані територіальні громади, у думці і переконанні, що робота влади і громади дасть результат тільки тоді, коли буде взаємозустрічний рух обидвох сторін, спільне розуміння і бажання розв`язати наявні проблеми. На думку голови Оратівської райдержадміністрації, які б не були проблеми, руки опускати не потрібно, а разом спільними зусиллями вирішувати їх.

Повернутись