Відбулось чергове засідання колегії райдержадміністрації

  28 січня 2015 року  в залі засідань районної Ради відбулося засідання колегії  районної державної адміністрації, на яке було запрошено керівників  управлінь і відділів райдержадміністрації,  районних установ та організацій, селищного,  сільських голів, районні ЗМІ.        
   На порядок денний колегії райдержадміністрації було винесено питання про підсумки економічного і соціального розвитку району за 2014 рік; про використання земель запасу, резервного та водного фондів на території району за 2014 рік; про стан забезпечення дотримання норм Конституції України, законів України щодо забезпечення правопорядку, захисту прав і свобод громадян Оратівським районним відділом УМВС України у Вінницькій області; про здійснення розрахунків за земельні та майнові паї сільськогосподарськими формуваннями району у 2014 році; про стан контролю за виконанням документів вищестоящих органів виконавчої влади, розпоряджень та доручень голови райдержадміністрації, заступників голови райдержадміністрації.
       Доповідаючи присутнім, Янковий Микола Григорович, начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації, поінформував про підсумки економічного і соціального розвитку району за 2014 рік та про основні завдання на 2015 рік. Під час обговорення даного питання виступив Марчук Микола Васильович, начальник фінансового управління райдержадміністрації, який повідомив про виконання бюджету за 2014 рік. Він зазначив, що планові завдання по надходженню до Державного бюджету виконані на 110,1%. Також зазначив, що за січень-грудень 2014 року до бюджету району (загальний і спеціальний фонди) надійшло 24979,2 тис. грн. власних і закріплених доходів, що на 10,2 % або на 2301,9 тис. грн. більше, ніж за 2013 рік. Босенко Іван Петрович, в.о. начальника управління райдержадміністрації, повідомив, що в галузі тваринництва протягом 2014 року обсяги виробництва зросли на 0,4%. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року нарощено обсяги виробництва молока на 8 тонн, м’яса на 211 тонн. Данильчук Віталій Петрович, начальник Оратівського відділення Іллінецької ОДПІ Головного управління Державної фіскальної служби у Вінницькій області проінформував учасників колегії про стан сплати податків протягом 2014 року.
          Лошак Галина Василівна, начальник відділу Держземагентства у Оратівському районі, повідомила про використання земель запасу, резервного та водного фондів на території району за підсумками 2014 року. Так, відділом Держземагентства у Оратівському районі підготовлено та подано до Головного управління Держземагентства у Вінницькій області 14 проектів додаткових угод на збільшення орендної плати до 4% від нормативної грошової оцінки земель. Також зазначила, що відділом ведеться постійний моніторинг щодо використання об’єктів водного фонду та сплати орендної плати суб’єктами, які використовують землі водного фонду.
      Гецко Віталій Дмитрович, в.о. начальника районного відділу УМВС України у Вінницькій області, поінформував про  стан забезпечення дотримання норм Конституції України, законів України щодо забезпечення правопорядку, захисту прав і свобод громадян Оратівським районним відділом УМВС України у Вінницькій області. Також ознайомив з організаційними заходами та завданнями щодо посилення протидії злочинності на території нашого району.
     Босенко Іван Петрович, в.о. начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, проінформував про здійснення розрахунків за земельні та майнові паї сільськогосподарськими формуваннями району у 2014 році. Наголосив на тому, що сільськогосподарські формування мають сплачувати орендну плату у визначений законодавством термін.
     Климчук Валентина Василівна, головний спеціаліст відділу контролю апарату райдержадміністрації, поінформувала про стан контролю за виконанням документів вищестоящих органів виконавчої влади, розпоряджень та доручень голови райдержадміністрації, заступників голови райдержадміністрації. Звернула увагу на те, що потрібно вчасно та якісно надавати інформацію про виконання вищезазначених документів.
За підсумками колегії районної державної адміністрації прийнято 5 рішень колегії та підготовлено 1 проект розпорядження голови райдержадміністрації.  
 
Повернутись