Відбулось урочисте відкриття капітально- відремонтованого хірургічного відділення КНП «Оратівська центральна районна лікарня»

   12 червня цього року відбулось урочисте відкриття капітально- відремонтованого хірургічного відділення КНП «Оратівська центральна районна лікарня». Перерізати символічну стрічку завітали голова районної Ради Галина Лошак та перший заступник голови райдержадміністрації Василь Поліщук, меценат, керівник СФГ «АгроСан» Віктор Сандул. Участь у заході також взяли керівництво та працівники лікарні.
   Загальна кошторисна вартість ремонтних робіт хірургічного відділення становить близько 1 млн. грн., які профінансував меценат Віктор Сандул. Тут здійснено внутрішні оздоблювальні роботи, замінено сантехніку та систему електропостачання,  підлогу в коридорах та палатах покрито плиткою, замінено лампочне освітлення на світодіодне.
   Виступаючи перед присутніми, очільники району подякували Віктору Івановичу за надану фінансову допомогу, адже сьогодні  хірургічне відділення  відповідає європейському рівню і персонал має відповідні умови праці, що дає змогу покращити обслуговування пацієнтів, а також розповів про найближчі плани  щодо збереження районної лікарні, облаштування її за сучасними вимогами, забезпечення сучасним обладнанням залишатиметься першочерговим завданням надалі. Дбатимуть і про висококваліфікований медичний персонал, для чого робитимуть все можливе, в тому числі, і забезпечуватимуть молодих спеціалістів житлом, на що підтвердила завідувач відділенням екстреної медичної допомоги  Тетяна Пашківська-Белеля, яка прийшла працювати в центральну району лікарню після інтернатури, як молодий спеціаліст та отримала власне житло від Віктора Сандула, як заохочення працювати в районній лікарні.
  Всі гості пройшли коридорами відремонтованого відділенням, оглянули новенькі палати та порадувались за медиків, які відтепер тут працюватимуть. 
Повернутись