Відбувся тематичний захід до Всесвітнього дня поезії

   21 березня у  районному Будинку культури відбулися літературні зустрічі присвячені Всесвітньому дню поезії .
    Всесвітній день поезії – свято, яке відзначається щороку в день весняного рівнодення  21 березня.
   У цей день на поетичному святі в бібліотеці зібралися члени клубу за інтересами «Співрозмовник», а також люди пера і слова Оратівського краю, а саме Явдокія Возна, Ольга Дриль, Тетяна Маковська, Павло Зубар, Петро Сидоренко, Володимир Вихованець. Це ті люди, які дарують оточуючим тепло серця, добрий настрій, хто словом доносить до нас красу і велич рідного краю, збуджує замисли і почуття. В затишній, дружній, невимушеній атмосфері звучали  вірші місцевих поетів, які із задоволенням  ділилися з присутніми своїми присвятами, особистими думками, відчуттями та емоціями. Прочитані поетичні рядки звучали проникливо і щиро. 
  Учасники сьогоднішнього зібрання  мали нагоду вперше познайомитися з віршами учнів Животівецької ЗОШ І-ІІ ст. (літературна студія «Джерельце», керівник Довгань Т.Я.), які вразили   своєю проникливістю та глибоким змістом.
    У народі кажуть, що поезія – це музика душі. Родзинкою заходу був самодіяльний композитор із с.Підвисоке  Починок Микола Миколайович з колективом «Молодички». Микола Миколайович крім того що пише вірші, ще й пише  музику на слова віршів місцевих поетів. Близько 20 таких пісень прозвучало на заході у виконанні М.Починка та його колектива.
    Подібні заходи завжди збагачують присутніх новими враженнями, дають змогу висловити свої емоції, почуття, знайомлять із незнаними тонкощами душі, талантами та уподобаннями інших. Приємно, що такі зустрічі працюють на те, щоб зміцнити дружню колективну атмосферу. Заступник голови  райдержадміністрації Людмила Волощук та голова районної ради Галина Лошак, які були присутніми на святі, висловили щиру подяку всім, хто створював поетичний настрій.  
Повернутись